KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5005839
*
nr 500 5839
Pastell
Carl Brandt, 1893, insjölandskap, 52x71
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/12 17:43:02
1
Vinnande bud
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vatten vattenfärg
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
*
Pastell
nr 500 5839
Pastell
Carl Brandt, 1893, insjölandskap, 52x71
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/12 17:43:02 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vatten vattenfärg
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18




